Locatie

Yoga Studio Nieuwegein

Wiersedreef 28
3433 ZX Nieuwegein
T 030 656 59 00
E info@yogastudionieuwegein.nl

ABN AMRO Bank 97.75.72.722
IBAN NL78ABNA0977572722
KvK Utrecht 30260526
BTW-nummer NL 115320489.B01

Routebeschrijving

Vanuit Nieuwegein: vanaf de ‘s Gravenhoutseweg de Graaf Florisweg inrijden, over de brug rechtsaf de Nijverheidsweg op, richting Vreeswijk. Na circa 300 meter rechtsaf de Wiersedreef op, dan nogmaals rechtsaf richting restaurant Huis de Wiers, langs het restaurant rijden, dan door de opening van het zwarte hek en je bent op de bestemming. Yoga Studio Nieuwegein bevindt zich op de rechterhoek van het pand op de eerste etage.

Vanuit Houten/Vianen: vanaf de A27, afslag 28 Nieuwegein, tweede stoplichten linksaf de Nijverheidsweg op, richting Vreeswijk. Na circa 500 meter rechtsaf de Wiersedreef op, dan nogmaals rechtsaf richting restaurant Huis de Wiers, langs het restaurant rijden, dan door de opening van het zwarte hek en je bent op de bestemming. Yoga Studio Nieuwegein bevindt zich op de rechterhoek van het pand op de eerste etage.

Parkeren

Als u in de avond of in het weekend komt, kunt u op alle parkeerplaatsen voor het pand parkeren. Indien u overdag lessen volgt, kunt u niet op het terrein voor het pand parkeren, maar kunt u op de algemene parkeerplaatsen aan de Wiersedreef parker

Neem contact op

Heeft u een vraag of opmerking, wij staan u graag te woord!

Contactformulier

Voor cursisten

Wanneer je een les moet missen kun je deze in overleg inhalen in één van de andere lesuren. Meld je altijd eerst af bij je eigen docent en neem voor de inhaal les rechtstreeks contact op met de betreffende docent.

Gebruik bij voorkeur email. Het mobiele nummer kun je gebruiken om een sms/whatsapp bericht te sturen als je laat afmeldt, liever niet rechtstreeks bellen.

Contactgegevens voor cursisten

Annet Koenders – 06 23 97 27 74
info@yogastudionieuwegein.nl

Ria de Vries – 06 42 67 07 09
ria@yogastudionieuwegein.nl

Vera Markesteijn – 06 14 32 23 68
vera@yogastudionieuwegein.nl

Manon Smits-Acket – 06 41 78 86 32
manon@yogastudionieuwegein.nl

Hement Ghisyawan – 06 10 53 30 01
hement@yogastudionieuwegein.nl

Geert Gerats – 06 48 56 95 83
geert@yogastudionieuwegein.nl

Yolanda Watchman – 06 39 09 74 15
yolanda@yogastudionieuwegein.nl

Derk van den Dungen – 06 57 96 40 91
derk@yogastudionieuwegein.nl